o mnie

Nie ma takiego wnętrza, którego nie dałoby się odmienić! – to hasło, które towarzyszy mi i moim klientom od wielu lat pracy przy projektowaniu i dekorowaniu wnętrz.

Jestem absolwentem wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych i Studium Reklamy. Od 2001 roku prowadzę we Wrocławiu autorskie studio projektowania Glassdekor.

Działam przede wszystkim na Dolnym Śląsku, ale jestem również otwarty na zlecenia z odleglejszych zakątków kraju. Zajmuję się aranżacją i dekoratorstwem wnętrz, projektowaniem mebli i szkła, przedmiotów artystycznych, jak i użytkowych, przeszkleniami. Zdjęcia z moich realizacji mogą Państwo zobaczyć na tej stronie.

W swojej pracy wykorzystuję zarówno najnowsze trendy jak i stylistykę sprawdzoną i ponadczasową. Dużą wagę przywiązuję do piękna, harmonii i proporcji kształtów tak, by wnętrza tworzone przeze mnie dla Państwa były nie tylko niepowtarzalne i niebanalne, ale i przyjazne i funkcjonalne. Solidne przygotowanie zawodowe i wieloletnie doświadczenie są gwarancją mojego profesjonalizmu, a współpraca z firmami wykonawczymi zapewnia bezpieczną i fachową realizację projektu.